Naše odpovědnost
FormThermit.cz/O nás/Naše odpovědnost

Naše odpovědnost

Férově, otevřeně a poctivě

Všichni zaměstnanci společnosti Form-Thermit, vědomi si své odpovědnosti a v souladu s ní, sdílejí a vytvářejí politiku kvality společnosti, vyjádřenou těmito body:

  1. Základním zaměřením společnosti je naplnit očekávání svých zákazníků. Se svými zákazníky vytváříme hodnotná partnerství s cílem upřesnit jejich požadavky na naše výrobky.
  2. S pomocí našich oddaných zaměstnanců a účinných procesů dosahujeme excelentních výsledků s maximálními benefity směrem k zákazníkům.
  3. Naše výrobní procesy splňují standardy kvality, bezpečnosti a šetrnosti k životnímu prostředí a odpovídají i požadavkům ekonomickým.
  4. Stálými firemními cíli jsou pokrok procesů, zvyšování efektivity, jakož i dlouhodobě udržitelné využívání přírodních zdrojů.
  5. Podporujeme důvěru našich zákazníků a zaměstnanců, jakož i veřejnosti politikou otevřené komunikace.
  6. Čestná soutěž je základem našeho podnikání. Náš firemní úspěch je dán spokojenými zákazníky, motivovanými zaměstnanci a přiměřeným ziskem.

House of Compliance

House of compliance

Kontakty

Jsme Vám k dispozici v České republice, v Evropě i po celém světě.

Zajímáte se o naše produkty nebo služby? Máte dotaz nebo si od nás chcete objednat materiál? Pošlete nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi Vám pomůžeme.

Form-Thermit, spol. s.r.o.
A GOLDSCHMIDT COMPANY

Gromešova 6a
621 00 Brno
Česká republika

Telefon: +420 541 226 329
Fax: +420 541 321 515
ft@goldschmidt.com
www.formthermit.cz

Kontaktujte nás!