Patent už 120 let
FormThermit.cz/O nás/Patent už 120 let

Patent už 120 let

120 let nepřetržitého úspěchu

Více než 120 let nepřetržitého úspěchu. Už v roce 1895 obdržel Hans Goldschmidt císařský patent číslo 96317 za vynález aluminotermického svařování. Zažehl tím dva dramatické příběhy úspěchu: Thermit a Thermit Goldschmidt Group. Kdo ví, zda měl v té době představu, jak důležitým se jeho objev stane pro moderní železniční dopravu. Thermit totiž, jak se brzy ukázalo, poprvé umožnil bezpečné a spolehlivé bezstykové svařování kolejnic. Thermit tak zajistil pohodlnou přepravu, ať už se jedná o vysokorychlostní vlaky nebo železniční přepravu extrémně těžkých nákladů.

Po 120 letech od vzniku patentu reprezentuje „proces Goldschmidt“ i nadále jedinečnou techniku svařování a standard pro všechny velké světové společnosti železniční dopravy. Navíc tento proces neustále rozvíjíme a zlepšujeme. Díky inovacím je Goldschmidt Group světovým lídrem na trhu, když poskytuje různé procesy Thermitového svařování pro bezstykové svařování, stejně tak širokou škálu produktů a služeb pro výstavbu, údržbu a rekonstrukci železničních tratí. Úspěch Thermitu by nebyl možný bez neutuchající snahy Prof. Goldschmidta. Jeho úsilí je naší inspirací i dnes a zároveň závazkem do budoucna neustále se zlepšovat a udržovat tak naši dlouholetou tradici.

Patent

Patent

Kontakty

Jsme Vám k dispozici v České republice, v Evropě i po celém světě.

Zajímáte se o naše produkty nebo služby? Máte dotaz nebo si od nás chcete objednat materiál? Pošlete nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi Vám pomůžeme.

Form-Thermit, spol. s.r.o.
A GOLDSCHMIDT COMPANY

Gromešova 6a
621 00 Brno
Česká republika

Telefon: +420 541 226 329
Fax: +420 541 321 515
ft@goldschmidt.com
www.formthermit.cz

Kontaktujte nás!