Skupina Goldschmidt Group
FormThermit.cz/O nás/Skupina Goldschmidt Group

Skupina Goldschmidt Group

MOBILITA S VIZÍ

Skupina Goldschmidt Group kombinuje se svými společnostmi veškeré odborné znalosti, které potřebujete pro stavbu, údržbu, kontrolu a monitorování vaší železniční sítě. Jedinečná celosvětová síť odborníků vám umožňuje přístup k mezinárodní nabídce produktů a služeb společnosti Goldschmidt – u Vás, s místní kontaktní osobou a silou celé skupiny. Speciální odbornost, vynikající technické vybavení a vysoce kvalifikovaný personál umožňují společnosti Goldschmidt komplexně realizovat každý úkol se standardní vysokou úrovní kvality po celém světě.

Skupina Goldschmidt Group nabízí komplexní škálu produktů a služeb po celém světě pro spojování kolejí, moderní výstavbu železniční tratě a kontrolu vaší infrastruktury tratí a její údržbu.

Společně s Vámi zvládne skupina Goldschmidt Group všechny výzvy moderní železniční mobility – pro bezpečné, udržitelné a dlouhodobé železnice nejvyšší kvality. Stejně jako u Thermit® je Goldschmidt také průkopníkem v oblasti údržby, inspekce a digitalizace a neustále zlepšuje procesy a prodlužuje životnost železnic. Goldschmidt kombinuje své rozsáhlé železniční zkušenosti a těží z jeho globálních odborných znalostí a mezioborového myšlení a vytváří pro vás na míru šitá místní řešení. Globální přítomnost skupiny Goldschmidt Group umožňuje přístup k jejímu portfoliu – s jediným cílem: vést vaši železniční infrastrukturu do budoucnosti.

Kontakty

GOLDSCHMIDT HOLDING GMBH

Hugo-Licht-Straße 3
04109 Leipzig
Germany

Tel.:  +49 341 355918-0
Fax: +49 341 355918-99
info@goldschmidt.com

Kontakty

Jsme Vám k dispozici v České republice, v Evropě i po celém světě.

Zajímáte se o naše produkty nebo služby? Máte dotaz nebo si od nás chcete objednat materiál? Pošlete nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi Vám pomůžeme.

Form-Thermit, spol. s.r.o.
A GOLDSCHMIDT COMPANY

Gromešova 6a
621 00 Brno
Česká republika

Telefon: +420 541 226 329
Fax: +420 541 321 515
ft@goldschmidt.com
www.formthermit.cz

Kontaktujte nás!